Narcos
Narcos
İncele
Narcos
Narcos NetFlix'in yeni dizisi olarak yayınlanmaya başladı. Uluslararası bir uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar ve onun çetesini çökertmek için narkotik büronun ve CIA ajanlarının da peşinde olduğu macerayı anlatmaktadır. Kolombiya Medellin ve Cali şehirlerinin kartellerinin iç savaşını ve bu çeteleri engellemeye çalışan uyuşturucu ile mücadele ekiplerinin mücadelesinde Meksikalı bir ajan olarak görev yapan Javier Pena'nın Pablo Escobar'ın peşinden izleri takip ederek Pablo Escobar'ın suç dünyasını çökertebilmek için girdiği amansız mücadelesini ele alan bu dizide, Pablo Escobar tüm ekibi ile birlikte hem düşmanlarıyla savaşırken bir yandan da cennet bahçesine çevirdiği Medellin de tüm dünyaya uyuşturucu sevkiyatı yaparken bir taraftan da Cali de bulunan can düşmanları ile savaş vermektedir. Pablo girmiş olduğu bu inanılmaz mücadelede kadın,çocuk dinlemeden herkesi ve tüm güvenlik güçlerine tüm hırsı ile saldırmaktan geri durmamaktadır. Sitemizden Narcos izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 57
  • IMDb 8
  • 227
  • 0
Narcos dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #