Peaky Blinders
Peaky Blinders
İncele
Peaky Blinders
Peaky Blinders dizisi son dönemlerin en popüler dizilerinden biri olmayı başarmış Birinci Dünya Savaşı sıralarında çılan ve İngiltere'yi yasadışı eylemler yapan çetelerin kuşatmasından sonra çetenin en büyük faaliyetlerinden birisi soygun yapmak ve diğeri ise at yarışları ile para kazanmak olan Peaky Blinders çetesidir. Sürekli şehir polislerine rüşvet yedirerek paçayı sıyıran bu çete, giriştikleri bir soygun sırasında ters giden bir şeyler olup yanlışlık yapınca şehire yeni bir müfettiş ataması yapılır ve çete her ne kadar uğraşsa da müfettişi kafalamayı başaramaz. Çetenin artık tek amacı müfettişin aklına girip yasadışı işlerine devam edebilmek ve işlerini yoluna koyabilmektir. Sitemizden Peaky Blinder izleyicilerine keyifli seyirler dileriz. Sitemizden Peaky Blinders dizisinin tüm sezon ve bölümlerini türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 8.2
  • 306
  • 0
Peaky Blinders dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #