Person of Interest
Person of Interest
İncele
Person of Interest
Kameraların herkesi izlediği ve dinlediği hatta bu olayları kaydettiği, sizin de hakkınızda herşeylerin bilindiği bir ortamda siz onlar hakkında ne biliyorsunuzdur ? Tabii ki hiç bir şey. Gizemli ve oldukça enteresan bir iş adamı Mr. Finch işlenmekte olan suçları önlemek adına hedefledikleri bir bilgisayar yazılımı geliştirmişlerdir ve o kadar ilgiçtir ki bu karaktere sahip milyoner olan işl adamlarının elinde bulunmakta olan programı hayata geçirip resmi evraklar ile ölü olanları da Resse isminde bir CIA görevlisi ile anlaşıp kendi teknolojilerini Reese'in yetenekleri ile birleştirmek ve gelecekte işlenmesi muhtemel suçların önüne geçmeyi hedeflemektedirler. Sitemizden Person of Interest izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2011
  • 43
  • IMDb 7.8
  • 156
  • 0
Person of Interest dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #