Preacher
Preacher
İncele
Preacher
Teksaslı bir rahip olan Jesse Custer'ın öyküsünü anlatmakta olan bu hikaye Tanrı inancı kalmamış olan kahramanların Tanrının aslında cennetten çıkıp başka sorumlulukları yapabilmek olduğunu öğrenmiştir. Kendisi de onun izinden giderek hem ihmalleri ile ilgili hesap sorabilecek bir kişi haline gelir hem de tanrıyı aradığı macerasında Jesse ile insanların kanını tercih etmeyen bir vampir olan kız arkadaşını da bu işe dahil eder. İkilinin peşinden ünlü kötü adamlardan biri olan ölümsüz bir ölüm makinesi olan Katillerin Azizi takip edecektir. Sitemizden Preacher izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 7.3
  • 141
  • 0
Preacher dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #