Pretty Little Liars
Pretty Little Liars
İncele
Pretty Little Liars
Bir arkadaş eibinde bulunan 5 kız arkadaşı anlatan bu dizide, pijama partisi gecesinde kaybolmuş olan Alison her yerde aranmış olmasına rağmen bulunamamıştır. Aradan 1 sene geçmiş olmasın rağmen cesedi eskiden yaşamakta olduğu evin arkasında görülmüştür. Cesedi bulunduktan sonra diğer 4 kız arkadaş A isimli birisinden mesaj almış ve bundan sonra Alison'ın bilmekte olduğu sırların içerdiği bir mektup almıştır. Cenaze töreninden sonra mesajlar gelmeye devam edince bu sayede tekrar toplanırlar. Sitemizden Pretty Little Liars izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 41
  • IMDb 6.3
  • 127
  • 0
Pretty Little Liars dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #