Prison Break
Prison Break
İncele
Prison Break
Michael Scofield oldukça zeki bir mühendistir kendisi ve şirketi için çalışmakta ve hep sıradan bir hayatla meşgul olmaktadır. İşler bir süredir görüşemediği abisinin cezaevine girmesi ve idamla yargılanması ile değişmiştir. Abisi Loncoln Amerika da başkan yardımcısının kardeşini öldürmek ile suçlanınca masum olduğunu ispat edebilmesi için kardeşinin yardımına ihtiyacı vardır. Abisi bu suçu işlememiş olduğuna kanaat getirdiği kardeşini cezaevinden çıkartmaktan başka çaresi yoktur. Hukuki yolların hepsini denemiş olsa da Michael abisini yüksek güvenlikli Fox River isimli hapishaneden kaçırmaktan başka bir çare bulamaz. Cezaevinden kaçırabilmesi için bir çok yöntem düşünmüş olan Michael hiç birinin başarılı olamayacağını düşününce tek yol olarak kendisinin cezaevine girip plan yapması gerektiğini ve hapishanenin krokisini vücuduna çizdirir. Hayatının sonsuza kadar değiştirebilmek için yaptığı bu planda bir bankayı öncelikle silahla soymaya teşebbüs ederek kendisini cezaevine yani abisinin yanına attırır. Sitemizden Prison Break izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 45
  • IMDb 7.5
  • 206
  • 0
Prison Break dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #