Rick and Morty
Rick ve Morty
İncele
Rick ve Morty
Rick and Morty; çılgın bir bilim adamı olan Profesör Rick ile Torunu Morty'nin üzerinde çalışmakta oldukları boyutlar arası inanılmaz tuhaf ve ilginç tehlikeli yolculuklarında başlarına gelen çılgın hikayeyi anlatmaktadır. Rick and Morty bir animasyon dizisi olsa da içeriği genellikle yetişkinlere yönelik konularla donatılmıştır. İzleyenlerinden oldukça ilgi gören Rick and Morty son dönemlerin en popüler dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Sitemizden Rick and Morty izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 22
  • IMDb 8.5
  • 204
  • 0
Rick and Morty dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #