Sense8
Sense8
İncele
Sense8
Dünya'nın farklı ülkesinde yaşamakta olan 8 farklı kişinin enteresan bir bağlantısı çıkmıştır. Birleşik Krallık, Seoul,Mumbai,Berlin,Mexico City,Nairobi ve Chicago gibi yerlerde her part da 8 kişiye ziyaret edilen bu dizide 8 kişinin de farklı grubu ve görevleri bulunmaktadır. Kimisinin diğerlerini öldürmeye çalıştığı bu hikayede Meksikalı pembe dizi yıldızı ile İzlandalı parti kızı Koreli iş kadını ile Afrikada otobüs şoförü olarak çalışan birinin farklı görevleri edineceği bir adamın kendisine verilmiş olduğu görevlerde birbirleri arasında enteresan ilişkiler gelişecektir. Sitemizden Sense8 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 7.7
  • 131
  • 0
Sense8 dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #