Shameless
Shameless
İncele
Shameless
Chicago'nun en varoş semtinde yaşamakta olan ve altı çocuk ile bir babanın yaşadığı Gallagher evinde, ailesini geçindirebilmek için sabahtan akşama kadar çalışıp duran Fiona, babaları Frank çocuklar Ian Carl Debby ile birlikte. Bir oğlunun eşcinsel olması diğerinin askeri çılgın bir diğerinin psikopat olması ile baş edemeyen ve kendilerine bakan abla Fiona'nın hem alkolik babası Frank'e hem de kardeşlerini yetiştirmeye çalışmasını anlatan muhteşem bir aile komedisidir. Shameless yani türkçe ismi ile Utanmaz dizisi tarihin görüp görebileceği en aykırı dizidir. Cinsellik uyuşturucu gibi kavramların oldukça normal karşılandığı ve utanma diye bir duygunun olmadığı bu dizide sitemizden Shameless izleyicilerine keyifli seyirler dileriz. Sitemizden Shameless dizisinin tüm sezon ve bölümlerini full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2011
  • 60
  • IMDb 7.9
  • 84
  • 0
Shameless dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #