Sherlock
Sherlock
İncele
Sherlock
Sherlock dizisi Arthur Conan Doyleun isimli yazarın ünlü eserinden uyarlanmış ve tanıdığımız ünlü Sherlock Holmes'ün günümüze kadar yaptığı fırtınalı dedektiflik hikayelerini işlemektedir. Kahramanımız Sherlock kafasına taktığı akıl almaz cinayetleri araştırmak için kafasına koyduğu cinayetlerin üstesinden gelebilmek ve tüm sırları açığa çıkartmak için işe koyuluyor. Yanına aldığı yoldaşı Doktor Watson ile birlikte sır perdelerini aralayan Sherlock, çözülmesi en zor cinayetleri aydınlatırken bir yandan da devlet görevlilerine ve istihbarata bilgi aktarmada yardımcı oluyor. Sitemizden Sherlock izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 90
  • IMDb 8.3
  • 270
  • 0
Sherlock dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #