Spartacus
Spartacus
İncele
Spartacus
Spartacus Trakyalı bir askerdir ve baskılar altında kalan Roma Cumhuriyeti ile Getaelara karşı savaşabilmek için istekli olarak Roma ordusuna katılmıştır. İlk çarpışmalarından sonra doğuya çekilmiş olan Getae ordusunu takip edebilmek için Karadenize gitme emri verilmiş olan Gaius Claudius Glabera karşı gelmiş ve köyüne geri dönmeye karar vermiştir. Köyüne yaklaşan Getaeların bulunduğu şehiri bertaraf ettiğini görmüş fakat karısı bu durumdan kurtulmuştur. Geceleri mağarada karısı ile birlikte yaşayan Spartacus sabahları kendisini Roma ordusunda bulur ve Spartacus'ü köle olarak alınca eşi ile Suriyeli bir tacire satılır. Spartacus sonra Ludusa gidip eşini bulmak için savaşmak zorunda kalacaktır. Sitemizden Spartacus izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • 53
  • IMDb 7.8
  • 350
  • 0
Spartacus dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #