Stranger Things
Stranger Things
İncele
Stranger Things
Stranger Things dizisi Netflix'in gözbebeği haline gelen ve iki kardeş tarafından yazılan bilim kurgu ve korku dizilerinden biridir. 1980 lerde New York'a bağlı olan bir liman kasabasında Montauk da geçmekteyken, gizemli bir kaç çocuğun sır bir şekilde ortadan kaybolması ile birlikte ailesinin ve arkadaşlarının ve hatta yerel polislerin de kaybolan bu çocuğun bulunabilmesi için geniş kapsamlı olarak soruşturma oluşturup, bu sır kayboluşun temelinin açığa çıkması için uğraşmaktadırlar. Soruşturma devam ederken oldukça derinleşir. Olaya gizli hükümet deneylerinin de yapılmakta olduğu olağanüstü ve hatta oldukça gizemli bir şekilde içine çekilmiş ve annesinin çocuğunu bulabilmesi için korkunç bir şekilde doğaüstü güçlerinin olduğu keşfedilir ve kasabanın şerifi de olaya müdahil olunca olayların rengi bir hayli değişir. Sitemizden Stranger Things izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 50
  • IMDb 8.4
  • 182
  • 0
Stranger Things dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #