Supergirl
Supergirl
İncele
Supergirl
DC nin çizgi romanlarından esinlenerek televizyon ekranlarına uyarlanmış olan Superman'in kuzeni olan Zor-Eli Krypton gezegenindeki bir felaketten sonra dünyaya kaçmak zorunda kalan kahramanımızın farklı bir kişilik ve kimlik ile yaşamak zorunda kalmasını anlatmaktadır. 24 lü yaşlarına geldiğinde kendi güçlerini kabullenmiş olan Kara, yapması gereken bazı süper kahraman görevlerinden dolayı büyük mücadelelere girişecektir. Sitemizden Supergirl izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 42
  • IMDb 5.8
  • 187
  • 0
Supergirl dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #