Supernatural
Supernatural
İncele
Supernatural
Evlerin yanmış olduğu ve herkesin kafasında soru işareti bırakan şüpheli yangında annelerinin ölmesinden sonra Sam ile Dean Winchester kardeşler yaşları büyüyünce babaları hayatları yollarda geçmeye başlar. Seneler geçtikten sonra bir av esnasında kaybolmuş olan babalarını aramaya çıkan kardeşler bir araya gelmiştir fakat babaları sıradan bir avcı değildir. Hayaletler, vampiler ve ruhların olduğu doğaüstü varlıkların avlar ile aynı şeyi oğullarına da küçükken öğretilmiş olması onları yol boyunca kardeşlerin masum insanların doğaüstü varlıkları ve hayaletlerden kurtarabilmek için güç bir mücadeleye girişmek zorunda kalırlar. Babalarının ise nerede olduğuna dair bazı ipuçları toplayarak izleri takip etmeye başlarlar. Sitemizden Supernatural izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2005
  • 45
  • IMDb 7.2
  • 65
  • 0
Supernatural dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #