The 100
The 100
İncele
The 100
Bundan yaklaşık 97 sene önce bir nükleer kıyamet gerçekleşmiş ve Dünya'nın bazı kısımları yok edilmiştir. Medeniyetin çöktüğü dünyada kurtulabilen bazı insanlar 12 adet uluslararası uzay istasyonunda kalabilen toplam 400 kişidir. Bunlar yaklaşık üç kuşaktır uzayda doğmayı başarmış ve sayıları yaklaşık 4 bini bulmuş olan 12 istasyon birbirleri arasında bir bağları bulunmakta fakat tek amaçları da yaşama tutunabilmektir. Bu istasyonlarda aynı dünyada olduğu gibi nüfus kontrolleri ve idam cezalarına benzer uygulamalar yapılmakta ve belirli kanunları bulunmaktadır. Grupların liderleri kendilerine koruyabilmek için toplantı düzenleyip yaklaşık 100 mahkumu yaşanabilirlik var mı yok mu diye test edebilmek için gizli bir şekilde Dünya'ya gönderirler. İnsanlar artık son yüzyıl ierisinde Dünya'ya yeniden dönmek için hazırlıklar yapmaktadır. 100 sürgün mahkum arasında zeki olan bir kız ile sağlıkçı Clarke ve Başkanın öz oğlu Wells, Fin, Belammy, Octavia gibi isimler daha Dünya'ya iner inmez liderlik için birbirleri ile büyük mücadeleye gireceklerdir. Sitemizden The 100 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 43
  • IMDb 6.4
  • 67
  • 0
The 100 dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #