The Big Bang Theory
The Big Bang Theory
İncele
The Big Bang Theory
En büyük keyiflerinden biri kuantum fiziğini düşünmek ve ona kafa yormak olan zeki öğrencilerden oluşan ikili arkadaş grubu güzel bir kız ile tanışınca ne yaparlar ? işte bu karşılaşma anında oluşmuş olan büyük patlamadan sonrasını anlatmaya çalışan bir dizi olan The Big Bang Theory oldukça komik ve eğlenceli bir dizidir. Leonard ile Sheldon isimlerinde iki arkadaş oturdukları daireye gelen bir komşu ile tanışmış ismi de Penny olan ve zekalarından dolayı ilerlemiş fakat kızlar konusunda geri duran iki komşu hayatları hakkında öğrenecekleri daha çok şey vardır. Sitemizden The Big Bang Theory izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2007
  • 22
  • IMDb 6.8
  • 162
  • 0
The Big Bang Theory dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #