The Good Fight
The Good Fight
İncele
The Good Fight
Büyük bir dolandırıcılık olayı olmuş ve Maia Rindell isminde genç bir avukat ile birlikte mahvetmiş ve hatta aynı zamanda da vaftiz annesi Diane Lockhart ile birlikte biriktirmiş oldukları tüm birikimlerini yanlarında götürmüş olsalar da kendi hukuk şirketlerinden kovulmuş olan Diane ile Maia Rindell birlikte Şikago'nun ünlü isimlerinden biri olan hukuk firmalarından birisine atılır. Sitemizden The Good Fight izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 7.5
  • 82
  • 0
The Good Fight dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #