The Hunt
The Hunt
İncele
The Hunt
The Hunt belgeselinde avcı ile av arasındaki akıl almaz bağı inceleyen uzmanlar av esnasında ortaya çıkmakta olan kan ve organların yerini avcının kullanmakta olduğu yakalama stratejileri ile avcın kaçması için gerekli taktikleri en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde işlemektedir. Sitemizden The Hunt izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 8.7
  • 143
  • 0
The Hunt belgeselinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #