The Last Kingdom
The Last Kingdom
İncele
The Last Kingdom
Kerafertin ve intikamların İngiltere üzerinde doğuşu ile karşı karşıya kalmış olan ve keşfedildiği modern bir hikaye ile televizyon ekranlarına uyarlanmış olan Son Krallık The Last Kingdom gerçek tarihi hikayeleri ve kişileri kurgulayan olayları anlatmaktadır. Büyük Alfred ile birlikte İngiltere'yi anlatmakta olan bu hikayede nice krallığın birleşmesini arzu etmekte olan ve M.S 9. yüzyılda geçmekte olan hikayede İngiltere olarak bildiğimiz krallığın ve Vikinglerin saldırılarına uğrayan fakat ileri görüşlü olan Büyük Alfred'in krallığının bulunduğu Wessex'te tek krallık Vikinglerin istilasına uğramış olan Son Krallık olmuştur. Gündeme gelen sansasyonel haberleri ile hayatta kalmayı becerebilen Uhtred Sokson bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiş ve Vikingler tarafından öksüz bırakılmıştır. Birileri tarafından kaçırılıp büyütülmüş olan Uhtred vikingler gibi büyütülmüş ve babasını öldürenlerden intikam alma yoluna gitmiştir. Sitemizden The Last Kingdom izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 60
  • IMDb 7.7
  • 243
  • 0
The Last Kingdom dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #