The Last Ship
The Last Ship
İncele
The Last Ship
İnsanlığın sonu gelmekte ve yok olmaya başlamıştır çünkü dünya da büyük bir felaket gerçekleşmiş ve ortalıkta bir virüs dolaşarak tüm dünyayı kasıp kavurmuştur. Dünya da yalnızca bir avuç insan hayatta kalmayı başarmış ve bir muhbir torpido denizaltı silahları ve top gibi büyüklü küçüklü hızlı giden gemiler gibi techizatlar ile virüsün çaresini bulmak ve insanlığı kurtarabilmek için ellerinden ne geliyorsa yapmak zorunda kalacaktır. Sitemizden The Last Ship izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 41
  • IMDb 6.1
  • 181
  • 0
The Last Ship dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #