The Night Of
The Night Of
İncele
The Night Of
New York da yaşamakta olan ve karışık bir hikayeye sahip olan bir cinayet davasının derinine inmek isteyen devlet yetkilileri tarafından işlenen bu hikaye yaklaşık 8 bölümden oluşmakta olan bir mini dizidir. Bir kız öldürülmüş ve Nasir Khan adındaki Pakistanlı bir vatandaş bu cinayetten dolayı şüpheli bulunup yargılanma sürecine girmiştir. Üzerin gittikleri gencin, cinayeti aydınlatabilmesi için soruşturma derinleşir fakat verilen kararlar ve cevaplar hiç bir soruyu doğru cevaplamaya yetmeyecektir. Sitemizden The Night Of izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 50
  • IMDb 7.7
  • 143
  • 0
The Night Of dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #