The OA
The OA
İncele
The OA
Johnson senelerdir kayıp ve kör olan bir kızdır fakat dizinin ilk bölümlerinde Johnson 20 yaşlarda bir kasaba evine gelip kör olmasından önce körlükten kurtulmuş bi halde kasabada bazı yerlileri ve geri dönmesini mucize olarak anlatılmaktadır. Kızın varlığı ile bazılarının şaşkınlığa uğradığı bu kız hakkında tehlikeli olduğu öne sürülmektedir. Gizem dolu hayatında Johnson annesi ve babasından sonra FBI'a kayıp olmasından bu zamana kadar geçmiş olan yedi senede olup bitenler ile ilgili durumları anlatmayı reddetmiş ve Prairie ile konuşmaktan kaçsa dahi uzaktayken bazı enteresan şeylerin olmuş olması muhtemeldir. Sitemizden The OA izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 7.3
  • 85
  • 0
The OA dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #