The Punisher
Marvel’s The Punisher
İncele
Marvel’s The Punisher
Marvel's The Punisher dizisi tüm sezonları ve bölümleri izlerken daha öncelerden hatırlayacağınız Daredevil dizisindeki Frank Castle isimli karakteri anlatmaktadır. Daha öncelerden The Walking Dead dizisinde izlediğimiz Jon Bernthal başrollerini üstlenirken Punisher yani İnfazcı olarak tüm öldürücü ve yok edici suçlar ile mücadeleye kalkışan ve bunların üstesinden gelebilmek için canını ortaya koyan bir kahraman olan Punisher, ailesinin daha önce bir mafya örgütü tarafından öldürülmüş olmasından sonra kendi bildiğini okuyarak ne olursa olsun tüm kötü insanları yok edebilmek için çetin bir mücadeleye başlar. Girmiş olduğu bu mücadelede adam kaçırma,işkence,tehdit gibi her türlü öldürme yöntemlerini kendisine sıradan gören ve kısa bir zaman içerisinde kendisini tüm dünyaya tanıtmış bir kahraman haline gelmiştir. Sitemizden The Punisher izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • 53
  • IMDb 8
  • 221
  • 0
The Punisher dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #