The Shannara Chronicles
The Shannara Chronicles
İncele
The Shannara Chronicles
Üç kahraman dünyayı yok edebilecek olan şeytani bir gücü durdurabilmek için çıktıkları yolculuğu anlatan bu dizide kahramanların Elf prensesi Amber ile göçebe insan olan Eretria hem yarı insan hem de yarı elf Wil Manu Bennett, druid olan Allanon ile muhteşem bir yolculuğa çıkıyor ve başlarına gelen muhteşen hikayeyi anlatıyor. Farklı ırklardan olan bir ekibin birlikte hareket ederek çıktıkları bu yolculukta başlarına gelen akıl almaz hikayeyi izleyenlerini oldukça büyülemiştir. Sitemizden The Shannara Chronicles izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 45
  • IMDb 6.6
  • 141
  • 0
The Shannara Chronicles dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #