Titans
Titans
İncele
Titans
Eski zamanlarda Batman'in yönetiminde olan ve Robin olarak tanınan şimdilerde ise Nightwing ismi ile suçlulara kök söktürmeye devam eden Dick Grayson isimli kahraman öncülüğünde bir takım genç süper kahramanı anlatmakta olan bu dizi eski sirk çalışanı olan Grayson annesi ve babasının ölmesinden sonra Batman'in himayesinde olan suçlularla savaşmak için eğitim verilmiştir. Grayson ise Nightwing olarak Batman'in peşinden giderek Starfire ile Raven Beast Boy ismi ile pek çok süper kahramanın içerisinde bulunmuş olduğu yeni ve muhteşem bir Titans ekibi ile liderlik edecektir. Sitemizden Titans izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 43
  • IMDb 6.8
  • 410
  • 0
Titans dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #