True Detective
True Detective
İncele
True Detective
Louisiana da bulunan cinayet masasında çalışmakta olan dedektif Rust Cohle ile Martin Hart isimli iki devlet görevlisi, şehirde işlenmekte olan bir cinayeti ve seri katilin peşine düşmüştür. Birlikte çalışmakta olan bu ikili, peşine düştükleri takipin derinleşmesinden sonra yaşamlarının içerisinde son derece çıkılmaz bir hal aldığını ve kaçınılmaz sona yaklaştıklarını düşünmektedirler. Sitemizden True Detective izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 8.2
  • 301
  • 0
True Detective dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #