Vikings
Vikings
İncele
Vikings
Vikings M.S 8. Yüzyıl'ın İskandinavyasında Vikingler'in yaşam hikayelerini anlatan bir dizidir. Sıradan bir çiftçiyken oldukça büyük ve kahraman bir savaşçıya dönüşmüş olan Ragnar Lothbrok ile ailesinin yaşam hikayelerini ekrana taşıyan bu dizide, Ragnar basit bir çiftçidir. Kendisinin Odin'in soyundan geldiğine inanıp ailesi ile sıradan bir hayat sürerlerken artık bu gidişata bir dur demenin vakti geldiğini düşünüp abisi ile birlikte, bir gezginin kendisine vermiş olduğu yön bulma tahtası ve güneş taşı ile dünyada İskandinavya dan başka diyarların da olduğunu ve daima batıya giderek yeni ve verimli topraklar keşfedip kendisi ve halkı için verimli topraklarda ekin ekmek ve yeni topraklara sahip olmak için yola koyulur. Çıktıkları her seferde her yeri yağmayıp hristiyanlara zulümler baskılar ve yağmalamalar yapmaktadırlar. Böylelikle kendilerine ve halkına çuvallar dolusu altınlar, ziynet eşyaları ve ganimetler getirmektedirler. Lakin yağmalamalar ve saldırıların ardı arkası kesilmeyince gözlerini daha yükseğe dikerek Avrupa'nın diğer ülkelerini de yağmalamak ve zenginliklerine zenginlik katmak isteyince Vikingler için artık daha büyük sorunlarla uğraşmak gerekecektir. Sitemizden Vikings izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2013
  • 44
  • IMDb 7.5
  • 822
  • 0
Vikings dizisinin tüm sezonlarını sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #