Westworld
Westworld
İncele
Westworld
İki misafir teknolojide gelinebilinen son noktaya kadar erişip eğlence parkında bir Vahşi Batı macerası aramaya çıkarlar. Parkta bulunan insanlar aslında robottur ve park Roma' da Vahşi Batı ile Ortaçağ dönemlerine benzeyen gerçekçi bir hayat yaratabilmek için yapılmıştır. Merkezi aslında bilgisayar sistemi bozulduğunda robotlar iplerini kopartıp parkın misafirlerini robotlar ile silahşörler tarafından takip edildiğini fark edince West World yapay olan bir bilincin ortaya çıkmasında ve suçların geleceği ile ilgili karanlık yolları anlatmaktadır. Sitemizden Westworld izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • 60
  • IMDb 8.1
  • 244
  • 0
Westworld dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #