You
YOU
İncele
YOU
Oldukça zeki bir kitapçı kendisi gibi hevesli bir yazar ile yolları kesişince en yakınındaki bazı detayları toplayabilmek ve kendisine yakınlaşabilmek için sosyal medyayı kullanmaya karar veriyor. Büyüleyici bir aksi ezilme ile tüm engelleri ve kişileri sessiz bir şekilde stratejik olarak ortadan kaldırmaya çalışması kendisi için artık takıntılı bir hal almaya başlamıştır. Sitemizden YOU izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 43
  • IMDb 8.6
  • 73
  • 0
You dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #