Zoo
Zoo
İncele
Zoo
Dünyanın varoluşundan bu zamana kadar hayvanlar, insanlar gibi bizimle birlikte doğada yaşayan canlılar olmakla birlikte, dünyanın varlığı ile birlikte yaşamkta olan bu canlıları hep kullandık, yeri geldi onlara eziyetler dahi ettik. Peki ya şimdi sıra onlara geçerse ? Peki bizden intikam almak isterlerse ne olur hiç düşündük mü ? Zoo dizisi aynı bir paralel evren gibi tüm hakların hayvanlarda olduğunu varsayarak işlediği bu dizide hayvanların insanlara üstünlüğü olduğunda neler olabilir onları anlatıyor. Sitemizden Zoo izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2015
  • 43
  • IMDb 5.9
  • 201
  • 0
Zoo dizisinin tüm bölümlerini sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
SON YORUMLAR
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #