Bu Nasıl Sarışın 3″ Geliyor!

Bu Nasıl Sarışın 3″ Geliyor!

  Haziran 8, 2018

  13 Okunma

Kadın temelli komedi filmlerinin Reese Witherspoon’lu mihenk taşlarından “Bu Nasıl Sarışın” serisi geri dönüyor.   Reese Witherspoon’lu Bu Nasıl Sarışın serisi yeniden beyaz perdede! Kadın komedileri kategorisinin önemli mahsüllerinden biri olan serinin 3. devam halkası Bu Nasıl Sarışın 3 için hazırlıklar başladı. Okulun popüler kızlarına dair Hollywood’un geliştirdiği klişeleri yıkan, güzelliğine önem veren kadınların zeki olamayacağı önermesini yerle bir eden ve kendini geliştirmenin mümkün olduğunu kanıtlayan kadın temelli komedi serisi, yeni devam halkasında da başrolüne Oscar ödüllü güzel yıldızı oturtuyor. Yeni devam halkasının senaryosunda, ilk filmin senaristleri Kirsten “Kiwi” Smith ve Karen McCullah’ın imzasının olacağı konuşulanlar arasında… İkili, filmin yönetmen arayışı başladığı gibi senaryonun başına oturacak. “Bu Nasıl Sarışın 3″ün konusu şu an için belirsizliğini korusa da, ilk filmdeki gibi “kadın güçlenmesi” üzerine olacağı iddia ediliyor. Amanda Brown’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan “Bu Nasıl Sarışın”, bundan 15 yıl önce sinemalarımıza uğramıştı. Okulun havalı ancak pek de parlak olmayan kızı Elle Woods’un sevgilisi tarafından terk edilince onun peşinden hukuk fakültesine girişini ve orada görünüşten daha önemli şeylerin de olduğunu keşfedişini konu alan komedi filmi, 18 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya çapında 141 milyon dolar kazandı. 2 yıl aradan sonra gelen devam halkası “Bu Nasıl Sarışın 2” ise Elle’i bir yasa tasarısını kabul ettirmeye çalışan kongre üyelerinin arasına katıyordu. Devam halkası gişede hayal kırıklığı yaratmadı ve 45 milyon dolarlık gişesine karşılık 124 milyon dolar kazanmayı başardı.

Kadın temelli komedi filmlerinin Reese Witherspoon’lu mihenk taşlarından “Bu Nasıl Sarışın” serisi geri dönüyor.

 

Reese Witherspoon’lu Bu Nasıl Sarışın serisi yeniden beyaz perdede! Kadın komedileri kategorisinin önemli mahsüllerinden biri olan serinin 3. devam halkası Bu Nasıl Sarışın 3 için hazırlıklar başladı. Okulun popüler kızlarına dair Hollywood’un geliştirdiği klişeleri yıkan, güzelliğine önem veren kadınların zeki olamayacağı önermesini yerle bir eden ve kendini geliştirmenin mümkün olduğunu kanıtlayan kadın temelli komedi serisi, yeni devam halkasında da başrolüne Oscar ödüllü güzel yıldızı oturtuyor.

Yeni devam halkasının senaryosunda, ilk filmin senaristleri Kirsten “Kiwi” Smith ve Karen McCullah’ın imzasının olacağı konuşulanlar arasında… İkili, filmin yönetmen arayışı başladığı gibi senaryonun başına oturacak. “Bu Nasıl Sarışın 3″ün konusu şu an için belirsizliğini korusa da, ilk filmdeki gibi “kadın güçlenmesi” üzerine olacağı iddia ediliyor.

Amanda Brown’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan “Bu Nasıl Sarışın”, bundan 15 yıl önce sinemalarımıza uğramıştı. Okulun havalı ancak pek de parlak olmayan kızı Elle Woods’un sevgilisi tarafından terk edilince onun peşinden hukuk fakültesine girişini ve orada görünüşten daha önemli şeylerin de olduğunu keşfedişini konu alan komedi filmi, 18 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya çapında 141 milyon dolar kazandı. 2 yıl aradan sonra gelen devam halkası “Bu Nasıl Sarışın 2” ise Elle’i bir yasa tasarısını kabul ettirmeye çalışan kongre üyelerinin arasına katıyordu. Devam halkası gişede hayal kırıklığı yaratmadı ve 45 milyon dolarlık gişesine karşılık 124 milyon dolar kazanmayı başardı.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle # " filmpus " #