1. İlk Arınma Gecesi

  İlk Arınma Gecesi

  1080P Türkçe Altyazı

  Her gelenekte olduğu gibi bir devrim mutlaka vardır ve önümüzdeki bağımsızlık gününde yaşanacak olanlar ülkemizde her sene 12 saat sürmekte olan kanunsuzluğun yükselişine tanıklık etmektedir. Aslında basit bir deney olarak başlayan hareketlenmeler The First Purge'ü çağrıştırmaktadır. Amerika da kurucu görevi gören ve ülkenin babaları sayılanlar suç oranlarını daha önceki yıllara göre %1 oranında düşürmek için kendilerini izole edebilmek için toplumdaki saldırganlık oranını açığa çıkartmak isterler fakat şiddet uygulayıcıların dışlananların öfkesine maruz kalınca bu durum hastalık gibi şehir sınırlarını da aşıp tüm ülkeye bulaşır ve büyük bir isyan başlar. Sitemizden İlk Arınma Gecesi izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  İlk Arınma Gecesi 3.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.9   752

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #