Haluk Bilginer

 1. Ben-Hur
  Tüm Bilgiler
  Ben-Hur Aksiyon, Dram 
  Multi Dil
  Yahudi ve varlıklı bir prens olan Ben-Hur aynı zamanda tüccardır. Çocukluğundan bu zamana kadar olan en yakın arkadaşı Messala ile görüşmedikleri zaman boyunca yüksek rütbeli bir Roma hakimi olmuştur. Uzak kaldığı Kudüs ten uzun seneler sonra buraya geri dönmüş olan Messala artık Roma da ordunun komutanı olmayı başarmıştır. Yahudilere özgürlükleri için zorlu mücadelelere giren Ben-Hur çocukluk arkadaşı tarafından eleştirilere maruz kalmış ve yahudileri teşhis edebilmesi istenmiştir. Fakat Ben-Hur bu isteği geri çevirmiş ve Messala arkadaşını kürek mahkumu olarak sürgüne göndermiştir. Arkadaşının zengin yaşamına veda eden ve prens olarak Ben-Hur bunun üzerine intikamını almak için yemin eder. Sitemizden Ben-Hur izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 292
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #