Helen McCrory

 1. Vincent’ten Sevgilerle
  Tüm Bilgiler
  Vincent’ten Sevgilerle Animasyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Hollandalı ressam olan Vincent Van Gogh vefat etmesinin üzerinden yaklaşık bir sene geçmiştir ve postacı Roulin ile ressamın kardeşi olan Theoya'ya göndermiş olduğu fakat bir türlü ulaştıramadığı mektubun elden verilmesi için oğlu Armandı Auvers-sur-Oisea'yı göndermiştir. Armand görevini yapmayı pek de istemesi de kendisine söylenilen kasabaya gidecek fakat orada Theoda'nın ölmüş olduğunu görecektir. Mektup Van Gogh'un yakın arkadaşı olan Doktor Gachetye'e verilmesi gerektiğini düşünüp doktoru bekledikleri sırada kasabadaki halkın birden çok kişi ile tanışmış olan Armand ile ressam'ın sanatının esinlendiği kaynaklara ve ölmesine sebebiyet veren şeylere tanık olacaktır. Sitemizden Vincent'ten Sevgilerle izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • Poland,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 8.3
  • 270
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #