Cuba
Sergio ve Sergei
İncele
Sergio ve Sergei
Türkçe Dublaj
Maddi durumu zor ve geçim sıkıntısıyla boğuşan Sergio telsizlere oldukça meraklı olan genç bir öğretmendir. Sergei de Sovyetler Birliği çöktükten sonra Mir Uzay İstasyonunda mahsur olarak kalan bir Rus astronottur. Sergio telsiz sinyallerini Sergei'ninkileri ile kesişince aralarında oldukça farklı bir dostluk başlar. Dostluğun ilelebet kalması için ellerinden geleni yaparlar. Sitemizden Sergio ve Sergei izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 93
  • IMDb 6.4
  • 126
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #