Indonesia
The Night Comes For Us
İncele
The Night Comes For Us
Multi Dil
Elit Triad isimli tetikçi, çıkan bir çatışma sırasında bir kızın hayatını merhametinden dolayı bağışlaması ile birlikte kana susamış olan gangster'lerin hedefi haline gelmiştir. Kendisine verilen görevi yerine getirmemesinden dolayı Triad'in kızı öldürmesi üzerine baskı yapan çete lideri, Triad ile uğraşmaktan ve onu kovalamaktan hiç yılmayacak ve pes etmeyecektir. Sitemizden The Night Comes For Us izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 121
  • 1.207
  • 2
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #