Philippines
BuyBust
İncele
BuyBust
Türkçe Altyazı
Filipinler'in başkenti olan şehir Manila da bir gecekondu da yaşamakta olan genç, sokakta uyuşturucu satıcılarına yapılan baskın yapılırken şans eseri orada bulunmasından dolayı tertemiz yaşamına kara bir leke sürülmek zorunda kalıyor. Aksiyon ve maceranın doruk noktasına ulaştığı Buybust izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 127
  • IMDb 6.3
  • 539
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #