Poland
Ayaz
İncele
Ayaz
Türkçe Dublaj
Ukrayna da çıkmış olan bir çatışmadan sonra insanların üzerinde etkisi olan Sharunas Bartas'ın imzası bulunan bu film de 90 lı yıllarda Oscara aday gösterilmiş bir yapımın uyarlamasıdır. Litvanyalı Rokas ile sevgilisi Inga, Ukrayna ordusuna insanı yardım yapabilme görevini seve seve kabul etmiş ve bu iş için yola koyulmuşlardır. Savaşta tanık oldukları dehşet o kadar üst düzeydir ki dünyada olup biten bunca şeyi yeni fark etmişlerdir. Yaşamlarını tamamiyle değiştirebilecek farklı tecrübeler edineceklerdir. Sitemizden Ayaz izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 115
  • IMDb 7.1
  • 310
  • 0
Vincent’ten Sevgilerle
İncele
Vincent’ten Sevgilerle
Türkçe Dublaj
Hollandalı ressam olan Vincent Van Gogh vefat etmesinin üzerinden yaklaşık bir sene geçmiştir ve postacı Roulin ile ressamın kardeşi olan Theoya'ya göndermiş olduğu fakat bir türlü ulaştıramadığı mektubun elden verilmesi için oğlu Armandı Auvers-sur-Oisea'yı göndermiştir. Armand görevini yapmayı pek de istemesi de kendisine söylenilen kasabaya gidecek fakat orada Theoda'nın ölmüş olduğunu görecektir. Mektup Van Gogh'un yakın arkadaşı olan Doktor Gachetye'e verilmesi gerektiğini düşünüp doktoru bekledikleri sırada kasabadaki halkın birden çok kişi ile tanışmış olan Armand ile ressam'ın sanatının esinlendiği kaynaklara ve ölmesine sebebiyet veren şeylere tanık olacaktır. Sitemizden Vincent'ten Sevgilerle izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 94
  • IMDb 8.3
  • 236
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #