Romania
Korku Kayıtları
İncele
Korku Kayıtları
Türkçe Dublaj
Gerçek yaşam hikayelerine dayanmakta olan bu film bir rahibin şeytan çıkartma ayininde gerçekleştirmeye çalıştığı bir rahibeyi öldürmesi üzerine gelişip hapishaneye girmesini anlatmaktadır. Bu konunun üzerine araştırmak yapmakta olan bir gazetecinin bu kişinin zihinsel hastalığı olduğunu ve birini öldürüp öldürmediğini hatta iddaaların yanlış olabileceğini veya olmadığını onun sayesinde şeytani varlıklar ile yapmış olduğu savaşı kaybettiğini ortaya çıkartmaya çalıştığını anlatmaktadır. Sitemizden Korku Kayıtları izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 90
  • IMDb 5.2
  • 490
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #