Ukraine
Ayaz
İncele
Ayaz
Türkçe Dublaj
Ukrayna da çıkmış olan bir çatışmadan sonra insanların üzerinde etkisi olan Sharunas Bartas'ın imzası bulunan bu film de 90 lı yıllarda Oscara aday gösterilmiş bir yapımın uyarlamasıdır. Litvanyalı Rokas ile sevgilisi Inga, Ukrayna ordusuna insanı yardım yapabilme görevini seve seve kabul etmiş ve bu iş için yola koyulmuşlardır. Savaşta tanık oldukları dehşet o kadar üst düzeydir ki dünyada olup biten bunca şeyi yeni fark etmişlerdir. Yaşamlarını tamamiyle değiştirebilecek farklı tecrübeler edineceklerdir. Sitemizden Ayaz izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 115
  • IMDb 7.1
  • 320
  • 0
Kayip Prenses
İncele
Kayip Prenses
Türkçe Dublaj
Şövalye ve savaşçıların yaşamakta olduğu zamanları anlatan bu filmde Ruslan isimli sıradan ve normal fakat çok da tatlı sokakta gösteriler yapan Mia isminde birine aşık olan çocuğun, prenses olduğundan habersiz, aşık olduğu kızın prenses olduğunu öğrendiğinde ise Mia ortalardan kaybolmuştur. Mia babası ile kızının nerede olduğunun bulunabileceğini açıkladığında insanlara vaad ettiği şey onu bulan kişi ile evlendireceğini söylemiştir. Ruslan ise savaşçıları ile birlikte Mia'yı kurtarabilmek için elinden geleni yapacak ve aşık olduğu kız ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır. Sitemizden Kayıp Prenses izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 85
  • IMDb 6
  • 848
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #