André Marcon

 1. Yukarıda Görüşürüz
  Tüm Bilgiler
  Yukarıda Görüşürüz Dram 
  Türkçe Dublaj
  1918 li yılların Kasım aylarında mütarekenden önce Edouard Albert Maillard isimli adamın hayatı kurtarılmış ve bu iki adamdan da savaşmaktan başka bir arzuları yoktur. Teğmen Pradelle isimli bir adamın anlamı olmayan saldırıların emrini vermiş olması bu iki adam için hayatlarının yok edilmesi ve birbirleri ile tanışmalarına sebep olmuştur. 1. Dünya Savaşı sıralarında katliamın kalıntıları hala yok edilmemişken yaşama tutunabilmeye çalışmaları da savaş kurbanlarının cesetlerini bir servet yapabilmek için Albert ile Edouard için yasaklanmış ailelerin anasına ve milletinin kahramanlık anıtları dikilmesine bir aldatmaca oluşturmaktadır. Sitemizden Yukarda Görüşürüz izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • France
  • 1080P
  • IMDb 8
  • 592
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #