Greta Scacchi

 1. Operation Finale
  Tüm Bilgiler
  Operation Finale Dram, Gerilim 
  Türkçe Altyazı
  2. Dünya Savaşı yıllarında işlenmiş olan bazı suçlardan dolayı adaletin kırbacını yemesi üzerine mahkemeye çıkartılan Eichmann'ın izinden gitmeyi başaran Mossad ajanları grubunu anlatmakta olan bu filmde, 1960 lı senelerde Arjantin de bulunan bir hikayeyi grubun öncülüğünü etmesi üzerine Peter Malkin savaş suçlusu Adolf Eichmann'i yakalayabilmek için mücadeleye koyuluyor. Tarihin en belirgin yaralarından biri olan ve adaleti sağlamak isteyenlerin bir taraftan da acılarına tarafsız bakmalarını sağlıyor. Malkin'in ablası ile kardeşleri öldürmüş olan Eichmann, Avrupa da bulunan yahudilerin toplama kampına gidebilmelerinden sorumluydu fakat 2. Dünya Savaşı yıllarında Avusturya ya kaçmış olan Eichmann oradan da Arjantin e kaçmıştır. Sitemizden Operation Finale izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 587
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #