Ja-Yeon Ok

 1. Şüphe
  Tüm Bilgiler
  Şüphe Dram, Gerilim 
  Türkçe Altyazı
  Güney Kore'nin kuzey sınırlarında babası ile birlikte yaşamakta olan Jogn-Su isimli çocuğun hayat hikayesini anlatan bu filmde yaşadığı atmosferin yetiştirildiği ve basit işlerle günü kurtarabilmek için çalışan babası ile birlikte bu günlere kadar gelmiş ve çocukluk arkadaşları olan Hae-mi ile bir araya gelmiştir. Kısa bir zaman sonra aralarında bir çekim oluşmuş ve Hae-mi ile birlikte hayallerindeki Afrika tatiline çıkmak istemektedirler. Hae-mi ile Jong-su kendilerine bakmasından rica edince aralarındaki bağ da kopmayacaktır. Hae-mi ile geziden Ben isminde garip bir adam ile dönmesinden sonra herkesin hayatı tam anlamıyla değişmiştir. Sitemizden Şüphe izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • South Korea
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 925
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #