Jamie Muscato

 1. Dehşetin Yüzü- The Nun
  Tüm Bilgiler
  Dehşetin Yüzü- The Nun Gerilim, Gizem 
  Multi Dil
  Romanya da bulunan bir manastır da hayatını sürdüren bir rahibenin intihar etmesinden sonra sorunlu bir geçmişinin etkisinden kurtulamamış olması ve bir rahip ile yeminini tazelemesi için bir çırak tarafından Vatikan'a götürülür. Aslında ikilinin amaçları bazı olayları araştırmaktır fakat ikisi de manastırdaki birbirinden garip olaylarla karşılaşınca sırları keşfetmeye başlamışlardır. Hayatları bir kenara inançlarına ve ruhlarını da tehlikeye atmış olan bu ikili rahibelerin şeklinde görünmekte ve ve kötü niyetli ruhlarla karşı karşıya gelerek manastırı lanetli ve korkunç bir yere dönüştürmektedir. Sitemizden Dehşetin Yüzü izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 2.143
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #