Lorette Clow

 1. Hold the Dark
  Tüm Bilgiler
  Hold the Dark Gerilim, Gizem 
  Türkçe Altyazı
  Kurt sürüsü tarafından bir çocuk kaçırılıp köye getirilmiş ve avcının eline düşmüştür. Günlerden bir gün köyden bir çocuk kaçırılmış ve çocuğu köyünden götürmek isteyen bir kurt sürüsü vahşi ormanlardan kurtların çocukları alıp ve diğer çocukları kurtarabilmek için birini bulması gerekmektedir. Köy halkının kurt sürüsünü takip edip yok edebilmek ve çocuğu kurtarabilmesi için işini çok iyi bilen bir usta avcı ile iletişime geçmiştir fakat avcının işi de pek kolay görünmemektedir. Takip etmek için farklı deneyimleri olan bu avcının, kurtların peşinden giderek doğanın en acımasız ve başarısızlıkları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Karanlıklardan çocuğu kurtarabilmek için ölümle mücadele etmek zorunda kalacaklardır. Sitemizden Hold The Dark izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7
  • 1.949
  • 1
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #