Marc Raducci

 1. Başlangıç
  Tüm Bilgiler
  Başlangıç Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Multi Dil
  İnsanoğlunun en zayıf anı zihinlerin rüya görme anındaki bilinçaltının içine oldukça önemli ve değerli olan sırları çıkartabilmek ve bilgi sahibi olabilmek olan Dom Gobb isimli yetenek avcısının bu mükemmel yeteneği ile büyük bir kurumsal casusluk peşindeki, tehlikeli dünyasında kendisini sürekli aranan bir isim yapmıştır fakat aynı zamanda da onu uluslararası bir kaçak haline getirmiş olan bu marifeti hayatında sevdiği her şeye mal olmuştur. İçine girdiği bu durumdan kendisini kurtarmasına yarayan bir fırsat verilince ona hayatını yeniden kazandırabilecek bir iş teklif edilip Başlangıç'ı tamamlaması istenil. Eğer bu harika soygun planını yerine getirebilirse bu sefer işleri tam tersine çevirebilecek ve görevi fikir çalmak değil bu sefer fikirleri beyinlere empoze etmek olacaktır. Sitemizden Başlangıç izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2010
  • ABD,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 834
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #