Maya Nalli

 1. Sanalüstü
  Tüm Bilgiler
  Sanalüstü Korku 
  Türkçe Altyazı
  20 li yaşlarda sürekli internet cafeye giden Matias isimli genç, gitmiş olduğu internet cafe de bir laptop bulmuştur. Çevresine laptop'ın kimin olduğunu sorduğunda bir cevap bulamayınca dizüstü bilgisayarın sahibini bulabilmek için 4 hafta beklemiştir. Kimse laptop'ı almayınca gidip oradan alır. Bilgisayarı evine götürüp içinde neler olup olmadığına bakmak isteyince bir kaç şifreli klasör görür. Şifreyi çözüp içine girdiğinde Dark Web'e ait bilgilerin olduğu çok fazla klasör ve evraka rastlayınca içerisinde katillerin, kaçakçıların ve gizli kapaklı yapılan işlerin bilgilerine erişir. Başına bir bela gelmesi çok da uzun sürmeyecektir. Sitemizden Sanalüstü izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6
  • 536
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #