Paul Donnelly

 1. Journeyman
  Tüm Bilgiler
  Journeyman Dram 
  Türkçe Altyazı
  Orta siklet boks şampiyonu Matty Burton elde ettiği başarılardan sonra oldukça büyük bir kariyerin sonuna gelmiş ve Burton son maçından gelecek olan parasını da alıp artık her şeyden elini ayağını çekme kararı vermiştir. Hayattaki tek gayesi eşi Emma ile gelecekte bir kızı olacağına ve karısı Mia ya karşı güvenli bir hayat sunmaktır. Hayatını Matty için farklı planlar kendisini beklerken Andre Bryte ile çıkacağı maçtan dönen Matty birden bire yere yığılmıştır ve vücuduna yemiş olduğu yumruktan dolayı göstermiş olduğu gecikmeden dolayı gelişen tepkimelerdir bir süre komada yaşamak zorunda kalan Matty asıl mücadelesini komadan çıkıp öyle verecektir. Sitemizden Journeyman izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 286
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #