Reza Sholeh

 1. Pervane
  Tüm Bilgiler
  Pervane Aile, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Deborah Ellis'in kendi kitabından uyarlayıp çekilmiş olan bu filmde Angelina Jolie gibi ünlü isimlerin seslendirmelerini üstlendiği ve Afganistan da yaşaakta olan ablası ile kardeşi olan 11 yaşlarındaki Parvana'nın hayat hikayesi işlenmektedir. Talibah henüz Afganistan yönetimindeyken Parvana okulu bırakıp, bacağını kaybetmiş olan babasının çalışmalarına yardımcı olabilmek için zorlu bir yola girmiştir fakat babası suçsuz bir sebepten dolayı tutuklanınca evi geçindirmek sırası Pervane'ye geçmiştir. Kadınların yanlarında erkek bulunmatan dışarı çıkmalarının yasak olduğu bir yerde Pervane'nin tek erkek kardeşi bebek olmasına rağmen Pervane aklına farklı bir fikir getirerek saçlarını kesip erkek gibi dolaşmaya ve çalışmaya başlamıştır. Sitemizden Pervane izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2017
  • Canada,Ireland,Luxembourg
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 618
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #