Wade Williams

 1. Karanlık Zihinler
  Tüm Bilgiler
  Karanlık Zihinler Bilim Kurgu, Gerilim 
  Multi Dil
  Amerika'nın yüzde 98 ini öldürmüş olan bir vebadan dolayı hayatta kalabileceğini hiç zannetmeyen Ruby Daly bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır. Hayatta kalmayı başarabilenlerin ise farklı güçlere sahip olmaları ve yalnızca farklı renklerle tanımlanmışlardır. Yeşil olanlar oldukça zeki mavi olanlar telekinezi sarı olanlar elektriği kontrol edebilme turuncu olanlar ise zihin üzerinde kontrol ve kırmızı olanlar ise ateşi kontrol edebilme yeteneğine sahiptir. Sadece Rub en tehlikelileridir ve rengi turuncudur. Acınası bir halde olan Thurmonda kendisine benzeyen çocukların yanına gönderilmiştir. Ruby ise bu tehlikeli ve korkunç yerden kaçınca hayatı çok farklı bir hal alır. Sitemizden Karanlık Zihinler izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 1.287
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #